Serwis SNUG.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na urządzeniu końcowym użytkownika, podczas przeglądania stron www. Przeglądając serwis wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej na stronie Pokityka Cookies serwisu SNUG.pl.
Zamknij komunikat
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg Pracownia Projektowa SNUG.pl inż.Katarzyna Wojciechowska Projekty stacji paliw płynnych - krok po kroku Projekty stacji LPG - krok po kroku Projekty wod-kan-co-gaz - krok po kroku snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg Dla Inwestorów - zanim powstanie projekt Referencje wystawione dla Pracowni Projektowej SNUG.pl Kontakt z Pracownią snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg snug projekty paliwa i lpg
Włodzimierz Wojciechowski - projektant
Historia mojej Pracowni sięga 1985 roku. Wcześniej pracowałem w państwowych biurach projektowych oraz nadzorowałem prace budowlane pod kątem instalacji sanitarnych i gazowych, co obecnie owocuje dużym doświadczeniem zawodowym. Wśród Inwestorów i zleceniodawców cieszę się bardzo dobrą opinią, gdyż stawiam ponad wszystko zadowolenie i satysfakcję Klientów Pracowni. Każdemu Klientowi, przed rozpoczęciem prac, wskazuję możliwie najlepsze rozwiązania dla potrzeb Inwestora.


R E K L A M A
» EKO-OPRACOWANIA Marcin Szczęsny - całoroczna obsługa w zakresie ochrony środowiska
» Aroma Cafe - operator vendingowy - automaty do kawy
» Winnica Przybyłówka - hodowla i sprzedaż sadzonek winorośli
Reklama we właściwym miejscu nigdy nie jest zła - dodaj swoją reklame!

Działalność Pracowni Projektowej Instalacji Sanitarnych i Gazowych oraz Nadzoru Budowlanego zapoczątkowana przeze mnie jest obecnie kontynuowana przez moją córkę Katarzynę. Prosta struktura organizacyjna Pracowni, pozwala nam do minimum obniżyć koszty własne, oraz zachować pełną kontrolę nad przebiegiem prowadzonych prac. Dbam o jakość i estetykę wykonywanych dokumentacji projektowych. Posiadam w pełni wyposażone biuro, pozwalające na samodzielne wykonanie i powielenie projektów. W ciągu minionych lat swojej działalności wykonałem liczne dokumentacje projektowe w pełnym zakresie branży sanitarno-gazowej w Toruniu i okolicach jak również innych miastach Polski.

Projekty wykonuję w możliwie najkrótszym czasie, lecz zwracam uwagę na fakt, iż termin wykonania projektu jest uzależniony od czasu uzyskania warunków i uzgodnień dla projektowanych inwestycji. Ceny projektów uzależniam od stopnia skomplikowania inwestycji, ale z pewnością jestem konkurencyjny cenowo.

Wykonuję dokumentację projektową instalacji gaz-co-wod-kan w dwóch fazach - koncepcja, a następnie projekt budowlany do uzyskania pozwolenia na budowę. Projekty wykonuję zarówno dla obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, dużych osiedli mieszkaniowych jak i dla prywatnych inwestorów (domki jednorodzinne, kurniki-fermy, budynki gospodarstwa domowego).

Specjalizuję się w projektowaniu:
  • wewnętrznych instalacji gazowych
  • instalacji c.o.
  • instalacji wod-kan
  • ujęć wód głębinowych
Projekty wykonuję wraz z załatwieniem wszelkich formalności.

Tytuł zawodowy: technik budowlany o specjalności - instalacje sanitarne
Numer uprawnień budowlanych: Upr. Bud. Nr 539/75/Bg
Numer uprawnień projektowych: UAN-N-8346/29/TO/86

Adres Pracowni:
ul. Św. Katarzyny 3/1
87-100 Toruń
woj. Kujawsko - Pomorskie

Telefony:
0 prefix 56 6221447
+48 (0) 608 017 360

Fax:
0 prefix 56 6221447


 


Menu

Rzetelna Firma
Kliknij i sprawdŸ status certyfikatu

Facebook

Warto odwiedzić
KonektPHPWinnica

Liczba wizyt
Liczba wizyt: 676.110
Ostatnie logowanie:
2019-08-22 17:50:15

© 2002 - 2019 SNUG.pl:: Hosting & design: SNUG.pl